Zajęcia pozalekcyjne prowadzone przez nauczycieli w roku szk. 2019/2020

ZAJĘCIA DODATKOWE W ROKU SZKOLNYM 2019/2020:

Urszula Apanowicz (kl. I)

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. I

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. I

Zajęcia rozwijające – matematyka „Myślę logicznie” dla kl. II-III

Małgorzata Leśniewska (kl. II)

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. II

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. II

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla. Kl. IV-VIII

Agata Drozdek (kl. III)

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. III

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl. III

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Zajęcia rozwijające – przyroda „Mały przyrodnik” dla kl. I-III

Sylwia Żelazko – Bień

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki w kl. IV-V

Zajęcia rozwijające „Młody informatyk” dla kl. IV-VI

Ewelina Podogrocka

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. V

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Koło przyrodniczo-geograficzne – „Znam swój kraj” dla kl. IV-VIII

Ilona Szewczyk

Zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze z języka polskiego dla kl. V – VI

Zajęcia rozwijające – „Rozumiem i umiem się uczyć” dla kl. VI-VIII

Mariola Kotas

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. VII

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia rozwijające kreatywność dla kl. VII-VIII

Jolanta Pawlikowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. VIII, VI

Koło ekologiczne – Edukacja ekologiczna dla kl. IV-VII

Zajęcia rozwijające „Matematyka jest dla mnie” dla kl. IV-V

Anna Laczek

Zajęcia kształtujące kreatywność w kl. IV

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego

Zajęcia rozwijające przedsiębiorczość – „Mały przedsiębiorca’ dla kl. VII-VIII

Kamila Wojtania

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii kl. VII-VIII

Zajęcia rozwijające – „Biologia i chemia od kuchni” dla kl. VII-VIII

Magdalena Marcinkowska

Zajęcia rozwijające – Koło matematyczno-fizyczne dla kl. IV-VIII

Małgorzata Burkin

Zajęcia rewalidacyjne dla ucz. kl. II

Gimnastyka korekcyjna

Renata Sima

Zajęcia terapeutyczne w OP

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Terminarz uroczystości i imprez szkolnych w roku szkolnym 20189/2020

TERMINARZ UROCZYSTOŚCI  I  IMPREZ SZKOLNYCH

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Lp.

Rodzaj uroczystości

Data

Odpowiedzialni

1.      

79 rocznica Bitwy o Szosę Piotrkowską

2 IX 2018 r.

dyrektor, wszyscy nauczyciele

2.      

Rozpoczęcie roku szkolnego

3 IX 2018 r.

dyrektor, wszyscy nauczyciele

3.      

Dzień Chłopca – dyskoteka

5 X 2018 r.

U. Apanowicz, A. Laczek

4.      

Dzień Edukacji Narodowej

12 X 2018 r.

A. Laczek, U. Apanowicz,                A. Grzywacz

5.      

Ślubowanie kl. I

26 X 2018 r.

M. Leśniewska, A. Drozdek

6.      

Dzień Papieża Jana Pawła II

17 X 2018 r.

I. Kaleta

7.      

Święto  Ziemniaka

X-XI 2018 r.

J. Pawlikowska, M. Leśniewska, K. Wojtania, A. Grzywacz

8.      

Święto Niepodległości    

09 XI 2018 r.

M. Kotas, I. Szewczyk,  A. Drozdek

9.      

Droga do Wolności” – międzyszkolny konkurs o historii Polski w 100-letnią rocznicę odzyskania Niepodległości

14 XI 2018

I. Szewczyk, E. Podogrocka

10.   

Andrzejki

29 XI 2018 r.

U. Apanowicz, A. Laczek

11.   

Św. Mikołaj odwiedza nasza szkołę

6 XII 2018 r.

wychowawcy klas

12.   

Jasełka, Świąteczne kolędowanie – spotkanie opłatkowe

20 XII 2018 r.

I. Kaleta, M. Kotas, A. Grzywacz

13.   

Dzień Babci i Dziadka

I 2019 r.

wychowawcy kl. I-III i OP

14.   

Choinka Szkolna

I-II 2019 r.

wszyscy nauczyciele

15.   

Walentynki – zabawy, konkursy, dyskoteka

14 II 2019 r.

U. Apanowicz,  A. Laczek

16.   

Święto Wiosny – Dzień Europejski

21 III 2019 r.

E. Podogrocka, A. Grzywacz,

U. Apanowicz, A. Laczek

17.   

Egzamin Ósmoklasisty

15,16,17 IV 2019

dyrektor

18.   

Dzień Ziemi – Kwiecień Miesiącem Kultury Zdrowotnej

21 IV 2019 r.

J. Pawlikowska, R. Sima,

K. Wojtania, A. Grzywacz

19.   

Szkolny Tydzień Życzliwości i Kultury Osobistej

V 2019 r.

K. Wojtania, A. Grzywacz,

E. Podogrocka

20.   

Święto 3 –Maja

V 2019 r.

M. Kotas, I. Szewczyk, E. Podogrocka

21.   

Dzień Patrona

8 V 2019 r.

A. Laczek, U. Apanowicz,

A. Grzywacz

22.   

Gminny Konkurs Czytelniczo – Literacki

V 2019 r.

A. Laczek, U. Apanowicz,

A. Grzywacz

23.   

Dzień Rodziny (piknik), w tym Dzień Dziecka  i Sportu Szkolnego

1 VI 2019 r.

wszyscy nauczyciele

24.   

Zakończenie Roku Szkolnego

21 VI 2019 r.

dyrektor, wszyscy nauczyciele

Kalendarz roku szkolnego 2019/2020

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

02.09.2019 r. – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

23 – 31.12.2019 r. – ZIMOWA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

13 – 26.01.2020 r. – FERIE ZIMOWE

09 – 14. 04.202 0r. – WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA

21,22 i 23.04. 2020 r. – EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

26.06.2020 r. – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. ppłk. St. Sienkiewicza w Milejowie, biorąc pod uwagę warunki lokalowe i możliwości organizacyjne placówki, ustanawia w r. szkolnym 2019/2020 dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w następujących terminach:

31 października 2019 r. (czwartek przed Wszystkimi Świętymi)

28 kwietnia 2020 r. (wtorek)

29 kwietnia 2020 r. ( środa)

30 kwietnia 2020 r. (czwartek przed 1 maja)

29 maja 2020 r. (piątek, Dzień Rodziny)

3 dni na egzamin ósmoklasisty

EKOPRACOWNIA

Dnia 14 października 2014r. o godz. 11.30 odbędzie się

w naszej szkole uroczyste otwarcie EKOPRACOWNI

z udziałem władz Gminy Rozprza oraz przedstawicieli

Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy!

Sala gimnastyczna

W czasie wakacji rozpoczęto budowę naszej nowej sali gimnastycznej. Boisko za szkołą zmieniło się w plac budowy. Obecnie widać już ściany nowej sali z daleka. Mamy nadzieję, że prace budowlane zostaną zakończone w terminie i od 1 września 2010 roku będziemy mogli ćwiczyć w nowym obiekcie. ;)))

 

 

A jak wygląda obecnie nasza nowa sala gimnastyczna można zobaczyć w galerii…