2019 05 31 Piknik Rodzinny

31 maja odbył się w naszej szkole „PIKNIK RODZINNY”, podczas którego dzieci i młodzież spędziły wspólnie z rodzicami, nauczycielami, pracownikami szkoły oraz zaproszonymi gośćmi kilka godzin na wesołej zabawie.

Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor szkoły Iwona Misztela, która powitała przybyłych na uroczystość uczniów, rodziców oraz Wójta Gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka, Wiceprzewodniczącego Rady Gminy  Zdzisława Piątka i Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy Rozprza Juliana Misztelę. W dalszej części wystąpienia pani dyrektor podziękowała Radzie Rodziców i sponsorom – Agacie i Grzegorzowi Krasoniom – Gospodarstwo Ogrodnicze „Krasoń”, Bożenie i Zbigniewowi Dawidowiczom – „Statoil” Piotrków Tryb., Zbigniewowi Ogłozie – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe, Jerzemu Wojtasikowi – Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Transped”, Zakładowi Mięsnemu „Pamso” z Pabianic -państwu Milenie i Jakubowi Domańskim oraz  Józefowi Kotasowi z Milejowca za finansowe wsparcie pikniku.

Następnie głos zabrali Wójt Gminy Janusz Jędrzejczyk i Wiceprzewodniczący Rady Gminy Zdzisław Piątek, którzy podziękowali za zaproszenie i złożyli życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Po części oficjalnej p. Ewelina Podogrocka i p. Kamila Wojtania ogłosiły wyniki i wręczyły nagrody dla wszystkich uczestników  szkolnego konkursu „Tygodnia życzliwości”.

Następnie głos oddano uczniom, którzy przygotowali „Pokaz talentów”.  W tym roku podziwialiśmy umiejętności wokalne, recytatorskie, rozpoznawania państw i stolic europejskich po flagach państwowych, taneczne i piłkarskie. Po pokazach rozegrane zostały mecze piłki nożnej i siatkowej – międzyklasowej oraz dzieci kontra rodzice.

Atrakcją dnia była dmuchana zjeżdżalnia, która dostarczyła wielu wrażeń zarówno młodszym, jak i starszym miłośnikom zjazdów z górki. Uczestnikom pikniku czas umilała muzyka puszczana przez DJ Łukasza, a łakocie zapewnili rodzice.

Spółdzielnia Uczniowska „Grosik” ufundowała balony, opaski neonowe i farby do malowania twarzy, dzięki którym wesoła myszka – p. Roksana Jakubiak z pomocą p. Barbary Biernat i p. Moniki Adaszek oraz uczennic z klas VI-VII – Zuzi, Dominiki, Igi i Ani zamieniała dziecięce buzie w wesołe motyle, kotki, myszki, tygryski i Batmany.

Wszystkim uczestnikom „PIKNIKU RODZINNEGO” serdecznie dziękujemy za miłą zabawę i zapraszamy na przyszły rok.