2018 06 09 Witów

9 czerwca grupa uczniów naszej szkoły pod opieką dyrektor I. Miszteli i p. I. Szewczyk uczestniczyła w Rodzinnym Pikniku Patriotycznym w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej w Witowie. 

Spotkanie uatrakcyjniały zabawy z animatorami, loteria fantowa, pokazy straży pożarnej, mecz piłki nożnej i quiz wiedzy dla dzieci i dorosłych z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości oraz 20-lecia powiatu piotrkowskiego. W quizie dla dzieci wzięli udział przedstawiciele naszej szkoły – uczniowie klasy VII – Daria Idzik, Jakub Idzik, Barbara Kotas i Antoni Stępień. Zawodnicy odpowiadali na pytania związane  z okresem walki o niepodległość i dotyczące naszego powiatu. Po dogrywce I miejsce zajął – Antoni Stępień, II miejsce wywalczyli równorzędnie Daria Idzik i Jakub Idzik. Wszyscy uczestnicy otrzymali piękne, barwne albumy.

Serdecznie gratulujemy wiedzy historycznej!