2018 06 08 Święto Rodziny

W piątek 8 czerwca odbyło się w naszej szkole Święto Rodziny 2018 rozpoczęte uroczyście przez Dyrektor Szkoły I. Misztelę, która powitała serdecznie przybyłych uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości

– Wójta Gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka, Radnego Powiatu Piotrkowskiego Grzegorza Konopkę oraz Dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej Gminy w Rozprzy Juliana Misztelę. Po zapoznaniu z przebiegiem uroczystości pani dyrektor ciepłe słowa podziękowania skierowała do sponsorów: Jerzego Wojtasika (PH-U „Transped” w Milejowie), Anety i Adama Szulców (Przedsiębiorstwo Rol-Bud w Rozprzy), Agaty i Grzegorza Krasoniów (Gospodarstwo Ogrodnicze „Krasoń” w Piaskach), Grzegorza Owczarka („Gom” w Gomunicach), Zakładów Mięsnych „Pamso”, Mileny i Jakuba Domańskich oraz Rady Rodziców – za pomoc w organizacji pikniku.

Po części oficjalnej głos oddano Samorządowi Uczniowskiemu, który poprowadził – Pokaz Talentów – a było ich niemało. Uczniowie prezentowali swoje zdolności: plastyczne, wokalne, taneczne, recytatorskie, muzyczne, opowiadania dowcipów, znajomości piłkarzy i ich klubów oraz recytacji wesołych wyliczanek. 

Następnie OP i klasy I-III wraz z rodzicami uczestniczyły w zawodach sportowych rozgrywanych na sali gimnastycznej, a klasy starsze rywalizowały w zabawnych konkurencjach na boisku szkolnym. Każdy uczeń mógł też zrobić sobie zdjęcie ze śmiesznymi rekwizytami w Foto budce. Tradycyjnie został rozegrany mecz piłki nożnej –  między uczniami i rodzicami. Po wesołej zabawie wszyscy spotkali się przy klasowych grillach na smacznej kiełbasce, pieczonych kanapkach i łakociach przygotowanych przez mamy, babcie, tatusiów i dziadków. Szybko i miło upłynął czas spędzony wspólnie z rodzicami. Podczas całej uroczystości wesoło przygrywał nam DJ Łukasz z Rozprzy.