2018 04 27 Konkurs plastyczny „Józef Piłsudski – portret”

W roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości,   po uroczystej akademii z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja nastąpiło rozstrzygniecie Gminnego Konkursu Plastycznego – „Józef Piłsudski – portret”, którego organizatorem była nasza szkoła. W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV-VII ze szkół Gminy Rozprza.

Z nadesłanych prac jury, którego przewodniczącą była p. Anna Grzywacz, wyłoniło 4 nagrody główne dla:

Julii Pielużek (SP Rozprza), Marii Doroty (SP Niechcice), Katarzyny Pawłowskiej (SP Nowa Wieś) i Leny Stępień (SP Milejów)

oraz wyróżnienia dla:

Mateusza Daleszczyka i Kajetana Strupczewskiego z SP w Rozprzy, Wiktora Kosmali i Igora Sobańskiego z SP w Niechcicach, Izy Woźniak i Aleksandry Sielskiej  z SP w Nowej Wsi oraz uczniów naszej szkoły – Gabrieli Kukulskiej, Małgorzaty Prokop, Dominiki Greli i Szymona Piwowarskiego.

Nagrody wręczali Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk i dyrektor szkoły Iwona Misztela.