20 04 2018 XVII GMINNY TURNIEJ WIERSZA I WIEDZY EKOLOGICZNEJ

W dniu 20 kwietnia 2018 r. w przedszkolu w Rozprzy po raz 17 odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny „Szanuj drzewa, szanuj zieleń bo to twoi przyjaciele”. Uczestnikami konkursu były dzieci z przedszkoli i zerówek naszej gminy. Zuzanna Andrzejewska – praca plastyczna, Ewa Gemel – wiedza ekologiczna, Wiktoria Depczyńska – wiersz ekologiczny z OP reprezentowali naszą szkołę. Dzieci recytowały wiersze, prezentowały swoją wiedzę ekologiczną oraz przedstawiły „przestrzenną pracę plastyczną z surowców wtórnych – drzewo”. Zuzanna Andrzejewska  zajęła II miejsce w kategorii praca plastyczna, a Ewa Gemel wyróżnienie w kategorii wiedza ekologiczna. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w konkursie i drobne upominki.  Całość konkursu przebiegała na tle pięknej dekoracji związanej z ekologią.