Przydział wychowawstw i innych zadań nauczycieli 2017/2018

Wykaz przydziału wychowawstw oraz innych czynności i zadań wykonywanych przez nauczycieli w roku szkolnym 2017/2018

I Wychowawstwa:

  1. Oddział Przedszkolny – mgr Renata Sima

  2. Klasa I – mgr Agata Drozdek

  3. Klasa II – mgr Urszula Apanowicz

  4. Klasa III – mgr Małgorzata Leśniewska

  5. Klasa IV – mgr Ilona Szewczyk

  6. Klasa V – mgr Mariola Kotas

  7. Klasa VI – mgr Jolanta Pawlikowska

  8. Klasa VII – mgr Anna Laczek

II Opieka nad organizacjami szkolnymi i innymi zadaniami

  1. Samorząd Szkolny – Urszula Apanowicz , Anna Laczek (wybór uczniów)

  2. Spółdzielnia Uczniowska „Grosik” – Urszula Apanowicz, Anna Laczek

  3. Oświata Zdrowotna – Jolanta Pawlikowska

  4. Biblioteka Szkolna – Anna Laczek

  5. Pedagog Szkolny – Kamila Wojtania

  6. Społeczny Inspektor Pracy – Renata Sima

Zespoły przedmiotowo – badawcze i do spraw ewaluacji:

Zespół I

Urszula Apanowicz – lider

Agata Drozdek

Małgorzata Leśniewska

Renata Sima

Ewelina Podogrocka

Zespół II

Mariola Kotas – lider

Jolanta Pawlikowska

Anna Grzywacz

Anna Laczek

Zbigniew Woszczyk

Kamila Wojtania

Przemysław Głowacki

Zespół Wychowawczy

Agata Drozdek – lider

Urszula Apanowicz

Małgorzata Leśniewska

Renata Sima

Mariola Kotas

Jolanta Pawlikowska

Anna Laczek

Ilona Szewczyk

Kamila Wojtania

Zespół oświatowy

Ilona Szewczyk – lider

Kamila Wojtania

Renata Sima

Małgorzata Leśniewska

Zespół wewnątrzszkolnego doskonalenia nauczycieli

Urszula Apanowicz

Agata Drozdek

Magdalena Fikus

Anna Grzywacz

Przemysław Głowacki

Anna Laczek

Małgorzata Leśniewska

Mariola Kotas

Renata Sima

Ewelina Podogrocka

Jolanta Pawlikowska

Ilona Szewczyk

Zbigniew Woszczyk

Kamila Wojtania

Marta Ryba

Iwona Misztela

Godziny pracy świetlicy

Poniedziałek

Przywóz ucz. – K. Wojtania

7:30 – 7:45 – M. Leśniewska

11:40 – 12:25 – M. Kotas ( Koło sportowe dla uczniów młodszych )

12:35 – 13:20 – A. Drozdek, A. Grzywacz

13.25 – A. Grzywacz: I odwóz ucz.

13:25 – 14:10 – M. Kotas

14:15 – 15:00 – M. Kotas

15:05 – A. Grzywacz – II odwóz ucz.

Wtorek

Przywóz ucz. – K. Wojtania

7:30 – 7:45 – M. Leśniewska

11:40 – 12:25 – K. Wojtania

12:35 – 13:20 – A. Drozdek, M. Leśniewska

13:25 – K. Wojtania: I odwóz ucz.

13:25 – 14:20 – A. Drozdek

14:20 – 15:00 – M. Leśniewska

15:05 – K . Wojtania – II odwóz ucz.

Środa

Przywóz ucz. – K. Wojtania

7:30 – 7:45 – A. Drozdek

8:00 – 8:45 – K. Wojtania

12:35 – 13:20 – M. Leśniewska, K. Wojtania

13:25 – K. Wojtania: I odwóz ucz.

13:25 – 14:10 – A. Drozdek

14:15 – 15:00 – R. Sima

15:05 – K . Wojtania – II odwóz ucz.

Czwartek

Przywóz ucz. – K. Wojtania

7:30 – 7:45 – A. Drozdek

8:00 – 8:45 – K. Wojtania

12:35 – 13:20 – M. Leśniewska, A. Drozdek

13:25 – K. Wojtania: I odwóz ucz.

13:25 – 14:00 – M. Leśniewska

14:00 – 15:00 – R. Sima

15:05 – K . Wojtania – II odwóz ucz.

Piątek

Przywóz ucz. – K. Wojtania

7:30 – 7:45 – M. Leśniewska

11:40 – 12:25 – K. Wojtania

12:35 – 13:20 – A. Drozdek, M. Leśniewska

13:25 – K. Wojtania: I odwóz ucz.

13.25 – 13.35 – M. Leśniewska

13:35 – 14:10 – R. Sima

14:15 – 15:00 – R. Sima

15:05 – K . Wojtania – II odwóz ucz.

Godziny otwarcia biblioteki szkolnej

Poniedziałek

8:00 – 8:45

12:35 – 13:20

Wtorek

8:00 – 8:45

9:50 – 12:25

Środa

8:55 – 10:35

12:35 – 13:20

Czwartek

8:00 – 9:40

11:40 – 12:25

Piątek

12:35 – 13:20

Godziny pracy pedagoga szkolnego

Poniedziałek

9:50 – 10:35

10:45 – 11:30

Wtorek

8:00 – 8:45

8:55 – 9:40

9:50 – 10:35

10:45 – 11:30

Środa

8:55 – 9:40

9:50 – 10:35

10:45 – 11:30

11:40 – 12:25

Czwartek

8:55 – 9:40

9:50 – 10:35

Piątek

9:50 – 10:35

10:45 – 11:30

 

Dodaj komentarz